Instruktor robotyki

Poszukujemy kandydatki lub kandydata na stanowisko Instruktor robotyki.

Zakres obowiązków:

- prowadzenie edukacyjnych zajęć pozalekcyjnych dla dzieci,

- organizacja kursów w powierzonych placówkach,

- rozwijanie programu zajęć.

Wymagania:

- podstawowa wiedza z zakresu: przedmiotów ścisłych, mechaniki, programowania, algorytmiki, robotyki,

- wykształcenie wyższe (ewentualnie student/-ka),

- umiejętności organizacyjne,

- umiejętność pracy z dziećmi,

- wysoka kultura osobista, dyspozycyjność, odpowiedzialność, komunikatywność, punktualność, systematyczność.

Mile widziane:

- prawo jazdy kategorii B,

- uprawnienia kierownika i/lub wychowawcy kolonijnego,

- znajomość: LEGO mindstorms/EV3, NXT-G.

Oferujemy:

- możliwość wyjazdów służbowych na terenie dolnego śląska,

- pracę w trakcie wakacji szkolnych oraz ferii zimowych,

- pracę na terenie Wrocławia w prężnie rozwijającej się firmie,

- elastyczne godziny pracy,

- młode i sympatyczne grono współpracowników.

Prosimy o przesyłanie CV na adres:

k3

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.